Overzicht beslissende wedstrijden voorjaar 2022 Finale op 26 mei

In mei vallen er nog een hoop beslissingen in de diverse landelijke divisies.
Hier onder een overzicht zodat u weet wanneer u waar welke wedstrijd kunt bekijken.

Eredivisie heren – play down halve finale

Zondag 8 mei 14:00         Klimaatgroep Stars 1 – Hilversum 1

Zondag 8 mei 14:00         VeerhuisWessem Westa 1 – de Boer Taverzo 2

Eredivisie dames – play down halve finale

Zaterdag 7 mei 15:00      DHC 1 – deBoer Taverzo 1

Walkover                            AnytimeFitness Westa 1 – Tanaka 1

Eredivisie heren – play off halve finale

Zaterdag 14 mei 14:00   deBoer Taverzo 1 – Van Wijnen Smash’70 1

Zaterdag 14 mei 15:00   Welynq Maashorst 1 – Combilo TOGB 1

Eredivisie dames – play off halve finale

Zaterdag 14 mei 15:00   Fysioscheepje SKF 1 – VTV (N) 1

Zondag 15 mei 14:00      Dozy Den Helder 1 – Scylla 1

Kampioenswedstrijden 1e divisie

Zaterdag 14 mei 15:00 in de zaal van DOV, Helena Nordheimland 5, Heerhugowaard

Dames:                                Disnierats 1 – Tempo Team 1

Heren:                                 Tempo Team 2 – PingPong Alkmaar 1

Finales play down eredivisie

Zondag 15 mei 14:00 in de zaal van Shot (W),     Haverlanden 92, Wageningen (bal: Tibhar)

Dames:                                AnytimeFitness Westa 1 – DHC 1 of deBoer Taverzo 1

Heren:                                 Klimaatgroep Stars 1 of Hilversum 1 – VeerhuisWessem Westa 1 of deBoer Taverzo 2

Promotie-degradatie Ere-1e divisie

Zaterdag 21 mei – locatie nog vast te stellen

Dames:                                Winnaar Disnierats 1/Tempo Team 1 – Verliezer finale play down

Heren:                                 Winnaar PP Alkmaar/Tempo Team 2 – Winnaar finale play down

Degradatiewedstrijd 1e divisie dames

Zondag 15 of zaterdag 21 mei    Vriendenschaar 1 of Assen 1 – SVE 1

Promotie-degradatie 1e-2e divisie dames

Zaterdag 21 of 28 mei                   verliezer Vriendenschaar/Assen of SVE 1 – Hutaf 1

FINALE EREDIVISIE VOORJAAR 2022

Donderdag 26 mei (hemelvaartsdag) in de zaal van Hilversum, Vaartweg 52, Hilversum (bal: Tibhar)

Dames:                12:00                    FysioScheepje SKF 1 of VTV 1 – Dozy Den Helder 1 of Scylla 1

Heren:                 vanaf 15:00         WELYNQ Maashorst 1 of TOGB 1 – deBoer Taverzo 1 of Van Wijnen Smash’70 1

(Bron NTTB)

Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter of mail ons met leuke nieuwsberichten over tafeltennis
0

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten